Züccaciye - ALPKA WORKS

Züccaciye

ANASAYFA / Züccaciye

Bizimle 7/24 İletişime Geçebilirsiniz..

Bizi Arayın yada Mesaj Gönderin..

Züccaciye

Züccaciye

‘Ahşap ve daha fazlası…’ sloganıyla züccaciye sektöründe ahşap ve ahşaba entegre olabilecek pleksiglas, metal, cam, porselen, deri gibi hammaddelerle oluşturabileceğimiz sınırsız ürün ile hizmet vermekteyiz.

Ahşap sunum tahtaları, ahşap kesme tahtaları, ahşap et kesme tahtaları, ahşap kahvaltılıklar, ahşap ekmek sepetleri, ahşap tepsiler, ahşap baharatlıklar, ahşap şekerlikler, ahşap seperatörler, ahşap kutular, ahşap çay/kahve sunumları, ahşap kuruyemiş tabakları, ahşap çay/kahve saklama kutuları, ahşap kapaklar, ahşap nihaleler, ahşap kaşık/ahşap kepçe/ahşap spatula, ahşap servis ekipmanları, ahşap aksesuarlar, ahşap dekorlar, ahşap duvar saatleri gibi ürünlerin üretimini yapmaktayız. Ayrıca sizin tasarladığınız, tasarımını beğendiğiniz veya kişiye/firmaya özel ürün tasarımlarını da üretebilmekteyiz.

Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeler sizin talebinize göre fiyat-kalite çeşitliliği göstermektedir. Firma olarak aynı zamanda ahşap hammadde tedarikçisi olduğundan masif hammadde konusunda projenin/ürünün niteliğine ve isteğinize göre yerli veya ithal çam, kayın, köknar, ladin, ceviz, meşe, kestane, teak, iroko, sapelli, ayous, frake gibi ağaçları kullanmaktayız. Ayrıca yine projenin/ürünün niteliğine ve isteğinize göre çam, kayın, huş ve oküme kontraplak ya da çam, ladin,  kayın, meşe, ceviz ve iroko masif paneller de kullanmaktayız.

WhatsApp