Promosyon - ALPKA WORKS

Promosyon

ANASAYFA / Promosyon

Bizimle 7/24 İletişime Geçebilirsiniz..

Bizi Arayın yada Mesaj Gönderin..

Promosyon

Promosyon

Ahşap ve daha fazlası…’ sloganıyla promosyon sektöründe ahşap ve ahşaba entegre olabilecek pleksiglas, metal, cam, porselen, deri gibi hammaddelerle oluşturabileceğimiz sınırsız ürün ile hizmet vermekteyiz.

Ahşap telefon tutucular, ahşap tablet stantları, ahşap takvimlikler, ahşap kartvizitlikler, ahşap kalemlikler, ahşap organizer-masa düzenleyicileri, ahşap bardak ve kupa altlıkları, ahşap anahtarlıklar, ahşap cetvel ve boy ölçerler, ahşap plaket ve ahşap ödüller, ahşap çerçeveler, ahşap magnetler, ahşap oto kokuları, ahşap duvar ve ahşap masa saatleri gibi ürünlerin üretimini yapmaktayız. Ayrıca sizin tasarladığınız, tasarımını beğendiğiniz veya kişiye/firmaya özel ürün tasarımlarını da üretebilmekteyiz.

Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeler sizin talebinize göre fiyat-kalite çeşitliliği göstermektedir. Firma olarak aynı zamanda ahşap hammadde tedarikçisi olduğundan masif hammadde konusunda projenin/ürünün niteliğine ve isteğinize göre yerli veya ithal çam, kayın, köknar, ladin, ceviz, meşe, kestane, teak, iroko, sapelli, ayous, frake gibi ağaçları kullanmaktayız. Ayrıca yine projenin/ürünün niteliğine ve isteğinize göre çam, kayın, huş ve oküme kontraplak ya da çam, ladin,  kayın, meşe, ceviz ve iroko masif paneller de kullanmaktayız.

WhatsApp