Ev - Dekorasyon - ALPKA WORKS

Ev - Dekorasyon

ANASAYFA / Ev - Dekorasyon

Bizimle 7/24 İletişime Geçebilirsiniz..

Bizi Arayın yada Mesaj Gönderin..

Ev - Dekorasyon

Ev - Dekorasyon

‘Ahşap ve daha fazlası…’ sloganıyla ev-dekorasyon sektöründe ahşap ve ahşaba entegre olabilecek pleksiglas, metal, cam, porselen, deri gibi hammaddelerle oluşturabileceğimiz sınırsız ürün ile hizmet vermekteyiz.

Ahşap telefon tutucular, ahşap tablet stantları, ahşap takvimlikler, ahşap bardak ve kupa altlıkları, ahşap anahtarlıklar, ahşap çerçeveler, ahşap magnetler, ahşap tablolar, ahşap çerçeveli aynalar, ahşap fotoğraf çerçeveleri, ahşap boy ve makyaj aynaları, ahşap raflar, ahşap seperatörler, ahşap sehpa ve masalar, ahşap avizeler ve ahşap aydınlatma ürünleri, ahşap gece lambaları, ahşap mumluklar ve dekorlar, ahşap sunum tabakları, ahşap duvar ve ahşap masa saatleri gibi ürünlerin üretimini yapmaktayız. Ayrıca sizin tasarladığınız, tasarımını beğendiğiniz veya kişiye/firmaya özel ürün tasarımlarını da üretebilmekteyiz.

Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeler sizin talebinize göre fiyat-kalite çeşitliliği göstermektedir. Firma olarak aynı zamanda ahşap hammadde tedarikçisi olduğundan masif hammadde konusunda projenin/ürünün niteliğine ve isteğinize göre yerli veya ithal çam, kayın, köknar, ladin, ceviz, meşe, kestane, teak, iroko, sapelli, ayous, frake gibi ağaçları kullanmaktayız. Ayrıca yine projenin/ürünün niteliğine ve isteğinize göre çam, kayın, huş ve oküme kontraplak ya da çam, ladin,  kayın, meşe, ceviz ve iroko masif paneller de kullanmaktayız.

WhatsApp