Eğitim - Kırtasiye - ALPKA WORKS

Eğitim - Kırtasiye

ANASAYFA / Eğitim - Kırtasiye

Bizimle 7/24 İletişime Geçebilirsiniz..

Bizi Arayın yada Mesaj Gönderin..

Eğitim - Kırtasiye

Eğitim - Kırtasiye

‘Ahşap ve daha fazlası…’ sloganıyla eğitim-kırtasye sektöründe ahşap ve ahşaba entegre olabilecek pleksiglas, metal, cam, porselen, deri gibi hammaddelerle oluşturabileceğimiz sınırsız ürün ile hizmet vermekteyiz.

Ahşap telefon tutucuları, ahşap tablet stantları, ahşap takvimlikler, ahşap kartvizitlikler, ahşap kalemlikler, ahşap organizer-masa düzenleyicileri, ahşap bardak ve kupa altlıkları, ahşap anahtarlıklar, ahşap cetvel ve ölçü aletleri, ahşap eğitici yazı tahtaları, ahşap duvar tahtaları, ahşap çocuk oyunları, ahşap eğitici çocuk oyuncakları, ahşap eğitici çocuk oyunları, ahşap montessori ürünler, ahşap yetişkin oyunları, ahşap şövaleler, ahşap boya paletleri, ahşap boya kutuları, ahşap eğitici çocuk masaları, ahşap hobi ürünleri, ahşap boyama ürünleri, ahşap duvar ve ahşap masa saatleri gibi ürünlerin üretimini yapmaktayız. Ayrıca sizin tasarladığınız, tasarımını beğendiğiniz veya kişiye/firmaya özel ürün tasarımlarını da üretebilmekteyiz.

Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeler sizin talebinize göre fiyat-kalite çeşitliliği göstermektedir. Firma olarak aynı zamanda ahşap hammadde tedarikçisi olduğundan masif hammadde konusunda projenin/ürünün niteliğine ve isteğinize göre yerli veya ithal çam, kayın, köknar, ladin, ceviz, meşe, kestane, teak, iroko, sapelli, ayous, frake gibi ağaçları kullanmaktayız. Ayrıca yine projenin/ürünün niteliğine ve isteğinize göre çam, kayın, huş ve oküme kontraplak ya da çam, ladin,  kayın, meşe, ceviz ve iroko masif paneller de kullanmaktayız.

WhatsApp