Cafe - Restaurant - Hotel Ekipmanları - ALPKA WORKS

Cafe - Restaurant - Hotel Ekipmanları

ANASAYFA / Cafe - Restaurant - Hotel Ekipmanları

Bizimle 7/24 İletişime Geçebilirsiniz..

Bizi Arayın yada Mesaj Gönderin..

Cafe - Restaurant - Hotel Ekipmanları

Cafe - Restaurant - Hotel Ekipmanları

‘Ahşap ve daha fazlası…’ sloganıyla cafe-restaurant-hotel (HORECA) sektöründe ahşap ve ahşaba entegre olabilecek pleksiglas, metal, cam, porselen, deri gibi hammaddelerle oluşturabileceğimiz sınırsız ürün ile hizmet vermekteyiz.

Ahşap sunum tahtaları, ahşap kesim tahtaları, ahşap steak sunum tahtaları, ahşap yemek sunumları, ahşap pide tahtaları, ahşap pizza tahtaları, ahşap çay-kahve sunumları, ahşap menü karekod stantları, ahşap menüler, ahşap menü kapları, ahşap peçetelikler, ahşap sosluklar, ahşap menaj takımları, ahşap masa düzenleyicileri, ahşap hesap sümenleri, ahşap ekmek sepetleri, ahşap rezerveler, ahşap açık büfe sunum tahtaları, ahşap minibar sunumları, ahşap poşet çay organizeri, ahşap kuruyemiş tabakları, ahşap çerezlikler, ahşap sepetler, ahşap baharatlık, ahşap nihaleler, ahşap sunum tepsileri, ahşap servis stantları, ahşap barbekü servis standı gibi ürünlerin üretimini yapmaktayız. Ayrıca sizin tasarladığınız, tasarımını beğendiğiniz veya kişiye/firmaya özel ürün tasarımlarını da üretebilmekteyiz.

Ürünlerimizde kullandığımız hammaddeler sizin talebinize göre fiyat-kalite çeşitliliği göstermektedir. Firma olarak aynı zamanda ahşap hammadde tedarikçisi olduğundan masif hammadde konusunda projenin/ürünün niteliğine ve isteğinize göre yerli veya ithal çam, kayın, köknar, ladin, ceviz, meşe, kestane, teak, iroko, sapelli, ayous, frake gibi ağaçları kullanmaktayız. Ayrıca yine projenin/ürünün niteliğine ve isteğinize göre çam, kayın, huş ve oküme kontraplak ya da çam, ladin,  kayın, meşe, ceviz ve iroko masif paneller de kullanmaktayız.

WhatsApp